Foto Hisense-Hitachi Air-conditioning System Co Ltd

Кондиціонери Hisense — Hitachi Air-conditioning System Co Ltd

Кондиціонери Hisense — Hitachi Air-conditioning System Co Ltd — в Києві та Україні від Діматех !

Кондиціонери Hisense офіційно були представлені в Україні у 2018 році. Але історія виробництва почалася значно раніше. У 2003 році Hitachi та Hisense свтворили спільну компанію – «Hisense — Hitachi Air-conditioning System Co Ltd», компанія, що займається виробництвом побутових та комерційних кондиціонерів під брендом «Hisense-Hitachi» та «Hitachi».

Будучи одним із перших інноваційних підприємств Китаю з дослідницькими центрами, що визнанні на державному рівні, Hisense володіє національним інформаційно-обчислювальним центром, лабораторію мультимедійних технологій (ключова національна лабораторія) та навіть має дослідний інститут!

Компанія виступає технологічною базою для Національної програми розвитку високих технологій «863» (National 863 Program) та є ключової базою, для програмного забезпечення Національної програми «Факел» (Torch Program). Hisense має науково-дослідницькі центри (R&D) в Циндао, Шеньчжені, Шунде, Пекіні, Сполучених Штатах та Європі. Науково-технологічні та високоефективні інноваційні системі гарантують, що технологічні інновації завжди на крок попереду в порівнянні з місцевими китайськими виробниками. О крім того, Hisense має 7 зарубіжних центрів досліджень та розробок, що сприяють розвитку ключових технології та дозволяють постійно створювати передові продукти.

Foto Hisense-Hitachi Air-conditioning System Co Ltd

Кондиціонери Hisense — Hitachi Air-conditioning System Co Ltd — очікуємо:

Шановні партнери та клієнти! Ми хочемо познайомити Вас з продукцією компанії Hisense-Hitachi Air-conditioning System Co Ltd. З середини квітня ми починаємо продажі моделей EXPERT DC INVERTER та APPLE PIE SUPER DC INVERTER. Але в программі кондиціонерів, ми сподіваємось, з’являться і інші моделі. Від вашої уваги до компанії ДІМАТЕХ буде частково залежати, як швидко ми зможемо анонсувати ці чудові моделі у продажу в місті Києві та Україні.

Компанія ДІМАТЕХ — офіційний представник ТМ Hisense

Ми раді Вам запропонувати найкращі ціни та умови на кондиціонери  ТМ Hisense, звертайтесь: 

044-23-24-413, 067-407-93-94, 050-615-52-56 !!!